Naše prezentace na jednom z veletrhů "Moderní vytápění"

O firmě

Naše firma se specializuje na chemické odstraňování všech vodních usazenin.

Máme dlouhodobé zkušenosti v oboru čištění. Nabízíme Vám čištění topných systémů bez odstávek zařízení i v zimním čase a demontáže zařízení.

S chemickým čištění jsme začínali v roce 1984, později vznikla rodinná společnost která se postupně transformovala do nynější podoby. V současné době naše firma realizuje zakázky jak v České Republice tak na Slovensku, kde máme obchodní zastoupení.

Naší specializací jsou bytové, rodinné, panelové domy, obchodní centra, komerční a průmyslové objekty. Nabízíme komplexní služby, záruční i pozáruční servis.

Snažíme neustále investovat do nových technologií a zlepšovat naše služby a produkty, abychom mohli nejen naplnit ale i překonat očekávání zákazníka.

Jsme specialisté na chemické čištění technologických a energetických zařízení

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vypracujeme individuální nabídku.

Auto
Panelák
Termovize
Chemikalie detail
Chlap
Endoskop
Diagnostika stavu topného systému

Proč  EKO-CHEMO ?

Klientům nabízíme řešení které funguje a dobře odvedenou práci.

Dloholetá zkušenost v oboru

Máme více než 30ti letou zkušenost v oboru chemického čištění energetických a energetických zařízení. Za dobu existenci firmy jsme vyčistili nespočet zařízení, a pomohli snížit energetickou náročnost  stovek budov. Našim klientům jsme tak ušetřili nemalé finanční prostředky.

Účinné čistící směsi

Optimální kombinace aktivních činidel v čistících směsích, která zajišťuje kompletní odstranění nánosů, patří mezi dlouholeté „know-how" naší firmy. Chemické přípravky jsou zcela ohleduplné ke konstrukčním materiálům čištěných soustav a k životnímu prostředí.

Čištění v místě instalace

Využívání CIP metody (čištění v místě instalace). Za pomoci mobilních zařízení jsou tak minimalizovány časové prodlevy s odstávkami v provozu a mnohdy lze pracovat i za plného chodu soustav bez nutnosti odpojení (otopný systém).

Rozsáhlé technické zázemí

Dostatečné technické zázemí pro čištění soustav v menším rozsahu (malé zásobníky TV, bojlery atd.), tak i pro rozsáhlou činnost (topné soustavy a chladící systémy).

Investujeme do inovací

Soustavné investování do nových technologických prostředků za účelem optimalizace čistícího procesu a diagnostiky soustav. Vlastní vozový park.

Zpracování odborných  posudků

V případě čištění topného systému je součástí cenové nabídky zpracování posudku energetických úspor vlivem chemického čištění nezávislou konzultační společností v oblasti energetiky. Tento posudek vyčíslí finanční úsporu a návratnost investice a v topném období je doplněn i termovizními snímky stavu radiátorů před a po čištění.

Neváhejte nás kontaktovat!

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně chemického čištění technologických a energetických zařízení. Zavolejte nám, napište email, nebo využijte náš kontaktní formulář. Vše s Vámi probereme, případně se k Vám přijedeme podívat a zhodnotit situaci na místě.

Navrhneme optimální způsob čištění a zpracujeme individualní cenovou nabídku.